Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Napisz na invicta@invictawatch.pl

Invicta to firma zegarmistrzowska, której historia sięga 1837 roku. 

Misją założyciela firmy Raphaela Picarda było produkować dobre zegarki w przystępnej cenie. Firma powstała w 1837 roku w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii i pozostała w rodzinie Picard do rewolucji kwarcowej lat 70tych XXw. W 1991 roku firma została kupiona przez amerykańskie przedsiębiorstwo inwestycyjne a siedziba została przeniesiona do Bazylei.  Obecnym prezydentem Invicta Watch Group jest mistrz zegarmistrzostwa Eyal Lalo. Marka do dziś cieszy się niezwykłą popularnością, choć zmieniła nieco swój profil wzornictwa, to nadal kierowana jest do szerokiego grona nabywców marzących o dobrym, nieprzepłaconym zegarku.

Charakterystyczne wzornictwo

Zegarki Invicta cechuje również ciekawy wygląd. Cechą charakterystyczną dla tej marki są duże koperty męskich zegarków, które doskonale podkreślają męskie nadgarstki. Natomiast zegarki damskie są bardzo delikatne i często dodatkowo zdobione.

Doskonały mechanizm

Wprawdzie marka Invicta w dużej mierze zrezygnowała z ręcznie nakręcanych mechanizmów, ale w zamian za to w zegarkach montowane są wysokiej jakości mechanizmy automatyczne i kwarcowe, japońskie Seiko, szwajcarskie Ronda i Sellita. Dzięki temu można mieć pewność, że zegarek posłuży nam długie lata.

Cena

Jedną z charakterystycznych cech zegarków Invicta jest ich niska cena. To właśnie ona sprawia, że jest to obecnie jedna z najpopularniejszych marek na świecie, w szczególności w USA. Wysoka jakość, elegancki wygląd i niewygórowana cena to cechy, które bezpośrednio wpływają na to, że grupa miłośników tej marki stale rośnie.